Bartłomiej Karaś

Jeden z najlepszych endodontów w Polsce. Wiceprezes Sekcji Endodoncji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Zapraszany jako prelegent na najważniejsze konferencje i wydarzenia, związane z enodoncją.

Publikacje

Współautor książki „Endodoncja w ujęciu klinicznym” pod red. prof. Marty Tanasiewicz.

Publikuje w recenzowanych wydawnictwach stomatologicznych. Jeden z Mistrzów Stomatologii kwartalnika E-dentico, Sylwetka Stomatologii Twojego Przeglądu Stomatologicznego, czyli dwóch najbardziej poczytnych czasopism stomatologicznych w Polsce.

Współpraca

Regularnie współpracuje z międzynarodowym środowiskiem stomatologicznym. Wiedzę i doświadczenie pozyskuje lecząc najbardziej skomplikowane przypadki u swoich pacjentów oraz szkoląc stomatologów na całym świecie.

Bio

Ukończył Wrocławski Uniwersytet Medyczny w 2009 roku. Wiceprezes Sekcji Endodoncji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Współzałozyciel Dental Masters Group.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, World Federation For Laser Dentistry, Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej, Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz European Society of Endodontology, Polskiego Towarzystwa Ergonomii Stomatologicznej.

Od 2013 roku współpracuje z firmami Esdent i Poldent szkoląc lekarzy dentystów, 
W latach 2014-2018 był konsultantem firmy KerrEndodontics (SybronEndo) a od 2016 wspólnie z firmą Optident szkoli z zakresu wykorzystania tomografii komputerowej w praktyce stomatologicznej. Od 2018 roku jest wykładowcą Akademii Stomatologii.
Współpracuje z firmami  Fotona,  Carestream, Dental Perfect, Zumax, Eighteeth, Nevadent, BTL Stomatologia, Cerkamed.

Od 2013 roku przeprowadził ponad 400 szkoleń i wykładów w 14 krajach na 4 kontynentach. W jego kursach i warsztatach wzięło udział ponad 4000 dentystów z 35 krajów.